Dokud polovina českých voličů nebude rozumět rozdílu mezi volbami a zasíláním sms do Superstar či Týtý, nemáme šanci žít ve svobodné a prosperující zemi.

Nařizuje-li vrchnost co neprávem, či žije-li v hříchu… nepřipomíná Vám to něco, něco, na co jsme všichni zapomněli??!!

Ano, před více než 600 lety prý prohlásil mistr Jan, že: „navrhuje-li vrchnost co neprávem, či žije-li v hříchu, nemusí lidé poslouchat jejích příkazů.“ Nikdy od roku 1989 to nebyla větší pravda než dnes. Sociální stát nejen českého, ale dnes můžeme s klidem říct evropského střihu, je organizovaný zločin a cílem dnešních států je jen vybrat daně, na úrovni států nebo EU je přerozdělit a my, obyčejní lidé, to máme celé zaplatit.

Pokud se z iluze demokracie stane fakticky diktatura peněz, není mezi ní a diktaturou proletariátu žádný rozdíl. A že zatím nezabíjí a nekriminalizuje vlastní občany, neznamená, že někde na jiném místě globálně propojeného světa nevraždí pro levnou ropu stejně, jako komunisté zavírali lidi do Gulagů a kriminálů. Vrchnost není spravedlivá podle toho, v jakém režimu byla zvolena, ale podle toho, jak se chová. Jak se chová dnešní vrchnost česká i evropská, můžeme vidět všichni sami, na vlastní oči, každý den. Když ji nebudeme podrobovat pečlivé kritice a kontrole, okrade nás stejně, jako komunisté když znárodňovali. Ostatně privatizace je toho poměrně čerstvým důkazem.

Každé zřízení, které odřízne lidi od faktické možnosti reklamovat služby státu a přitom jim stanoví povinnost platit daně, je zřízení nemravné a hlavně zločinné. Domníváme se, že dnešní státy splňují nejméně 6 definic obecných trestných činů (více v našem jiném článku: http://cesko2050.cz/demokracie-v-rukou-populistickych-politiku-horsi-svinstvo-nez-prvoplanova-tyranie-ci-diktatura/). Společnost není spravedlivá podle toho, jak se jmenuje, ale jak se reálně chová a jak funguje.

Přišel čas si říct, že když se společnost stane organizovaným zločinem, je třeba takové zřízení změnit – například ve Sdílený stát, který opět vrátí lidem právo ovlivňovat chod věcí kolem nás. (více o sdíleném státu na: http://cesko2050.cz/sdileny-stat/)