Dokud polovina českých voličů nebude rozumět rozdílu mezi volbami a zasíláním sms do Superstar či Týtý, nemáme šanci žít ve svobodné a prosperující zemi.

Doporučujeme: skvělý německý film „Už je tady zas“

Parta německých tvůrců natočila opravdu skvělý film, ale běží z něj mráz po zádech i v závěrečných titulcích, kdy v prostřizích vidíte všechny současné politiky, kteří se z migrační krize snaží vytřískat politický kapitál nacionalistickou a fašistickou rétorikou. Hitlerova slova ze závěru filmu, kdy říká: „A co chcete dělat, pane režisére? Pozavírat všechny, co mě dobrovolně volili? To nebyla propaganda, co přimělo lidi v roce 1933 volit ve volbách nás – oni nás chtěli.“ S hrůzou si uvědomuji, že je to pravda, a že tentýž problém máme i my se socialismem: komunisté vyhráli ve volbách relativně svobodných. Lidé je chtěli – a chtějí stále, když se podíváte na voliče levice, zejména ČSSD.

Základem každé nahnědlé ideologie je krize a my ji tu máme jak vyšitou: migrační i ekonomickou (pramenící ze zadlužování). Migrace musí v současné podobě přestat, ale být proti migraci v současné podobě neznamená příklon k rasismu, fašismu nebo socialismu, nýbrž příklon ke zdravému rozumu a odpovědnosti za budoucnost našich dětí. Pokud se kdykoli dostanete do konfliktu se zvrácenými ideologiemi politické korektnosti a multikulturalismu, pamatujte že ti, co Vám budou nadávat do „fašistů“, se sami jako fašisté chovají a poukazujte na to. Nesmíme už mlčet, jinak bude pozdě.