Dokud polovina českých voličů nebude rozumět rozdílu mezi volbami a zasíláním sms do Superstar či Týtý, nemáme šanci žít ve svobodné a prosperující zemi.

Dokázali jsme zastavit celosvětový byznys s palmovým olejem, proč bychom neměli dokázat zastavit nezodpovědné politiky?

Prohlášení firem produkujících palmový olej (tedy jeden z největších podvodů v celosvětovém měřítku, proti němuž jsou naše solární elektrárny jen kapka v moři absurdity), že omezí kácení pralesů a výrobu oleje, přichází v pravou chvíli: ukazuje, že když se lidé sjednotí, pořád dokáží zastavit zlo a prosadit zdravý rozum a odpovědnost. Vyzýváme všechny naše přátele, fanoušky a všechny lidi dobré vůle, kterým vadí postup českých a evropských politiků při řešení migrace a nesmyslný sociální stát, který zadlužuje a ničí buducnost našich dětí a vnuků, aby se k nám připojili. Dejme politikům jasně najevo, že buď nastolí Konfigurovatelný stát (více zde), kde už nebudou rozhodovat o naší budoucnosti ani rozdělení našich peněz stejně tak, jako lidé celého světa dokázali přestat používat výrobky z palmového oleje, aby zachránili unikátní přírodní bohatství pro další generace. Všichni, kdo nevěřili a nevěří, že lidský hlas a aktivita jednoho malého člověka nemá žádnou cenu, že k volbám nemá smysl chodit a že zlu nemá smysl se bránit, ukázali pravdu: můžeme ovlivnit všechno, když se zbavíme nesmyslného pocitu, že sami nemůžeme nic změnit. Pokaždé, když budete mít pocit, že jste sami a nic nezměníte, připomeňte si, co všechno lidi – stále – dokážou, stačí, když vstanou a něco málo udělají. To je obrovská výzva nám všem.

Přidejte se k nám do „přátel“ na Facebooku nebo nám napište na info@cesko2050.cz, budeme Vás průběžně informovat o našich akcích a zároveň – v případě, že to bude nutné – se tímto způsobem domluvíme na protestních akcích a koordinovaném bojkotu politiků a na ně navázaných vyčůránků. Nezapomeňte, co říkal už Jan Hus: „nařizuje-li vrchnost co neprávem, nebo žije-li v hříchu, nejste povinni poslouchat jejích příkazů.“

Žádný politik ani žádné peníze nemohou a nesmí zastavit zdravým rozum a svobodu člověka!