Dokud polovina českých voličů nebude rozumět rozdílu mezi volbami a zasíláním sms do Superstar či Týtý, nemáme šanci žít ve svobodné a prosperující zemi.

Vyhlašujeme soutěž o „Sdílený stát“

Vyhlašujeme soutěž o „Sdílený stát“ (registrujte se na: http://cesko2050.cz/pridejte-se/)
 
Kdokoli se pokoušíte ve své rodině, komunitě, vesnici, městě nebo v jakémkoli spolku bez pomoci státu a úředníků realizovat své potřeby, pošlete nám prosím o tom informaci a pár fotek nebo video. Je čas společné akce všech občanů, kterým naše budoucnost není lhostejná stejně, jako nebyla budoucnost lhostejná těm, kteří se složili na Národní divadlo nebo stáli na Národní třídě. Ptáte se jak?
 
Postavit dětské hřiště, vymyslet sdílení jakýchkoli služeb včetně spolujízdy autem do práce, pomoc nemocným nebo starým lidem, vybrání nějaké částky na provoz autobusové linky, když stát ji odmítá platit, založení školky svépomocí, úklid místní nelegální skládky odpadu nebo zastat se někoho, na kom je pácháno bezpráví, to vše je Konfigurovatelný, Sdílený stát. To vše jsme my – my, kdo musí vzít do rukou inciativu, když stát má jediný smysl: okrádat lidi. I jen vstát a říct: „my jsme žáci 3.A a jsme proti zadlužování“, či říct „tady dávám tisíc korun na vyzbrojení armády aby mohla chránit naše hranice,“ a nebo vstát a říct: „místo pobírání sociálních dávek jsem si založil živnost a sháním zakázky, pomozte”, to vše má obrovský význam a jmenuje se to svobodná občanská iniciativa.
 
Pošlete nám fotky a krátký popis toho, co jste společně s dalšími lidmi udělali bez pomoci a zásahu úředníků a státu, na info@cesko2050.cz, nebo využijte kontaktní formulář na odkazu: http://cesko2050.cz/pridejte-se/. My budeme všechny tyto informace zveřejňovat a 5 nejlepším projektům přispějeme 2050 Kč jako symbolické poděkování za to, že jste dokázali vstát a něco udělat místo typického českého sportu sedět na zadku a mudrovat, proč co nejde. Přidejte se!