Dokud polovina českých voličů nebude rozumět rozdílu mezi volbami a zasíláním sms do Superstar či Týtý, nemáme šanci žít ve svobodné a prosperující zemi.

Víte, proč jste ve stresu? Tak se podívejte na obrázek: pracujete totiž pro stát, který máte důvod nenávidět!

Ano, je to možná šokující, ale o to větší je to pravda: tvrdá práce pro něco co je Vám jedno nebo Vám to ubližuje, je stres. Pracujeme-li tedy tvrdě pro stát, který nám vezme obrovský díl našich peněz, pak podvědomě pracujeme pro něco, čemu nevěříme a nebo co nemáme důvod mít rádi. A proč? Protože daně, které se vyberou, prostě zmizí. Stát neplní své základní „životní“ funkce. Zadlužujeme naše děti a vnuky, protože politici rozdělují peníze nesmyslně a doslova „zločinně.“ Doslova jim přožíráme budoucnost; a politici to podporují svým populismem. Jako normální člověk nemáte dovolání, soudy rozhodují tak pomalu, že je úspěch dožít se rozsudku, a když už rozsudek padne, nemusíte jeho výsledky poslouchat (stejně jako ČSSD když odmítá platit advokátu Altnerovi). Když hrozí nebezpečí islamismu, stát se rozhodne lidi odzbrojit, aby se pro jistotu nemohli bránit sami (viz návrhy zákonů na zpřísnění držení zbraní). Stát z nás – občanů – dělá lovnou zvěř, idioty, kteří to mají vše zaplatit, ale být první v řadě na odstřel, když se něco stane.

Divíte se pak, že je tolik lidí ve stresu? Tak pokaždé, až se ve stresu budete cítit také, si vzpomeňte na náš obrázek a citát. Chyba není ve Vás, ale v tom, že to, co se nazývá stát, je nepřátelské prostředí každému slušnému člověku.