Dokud polovina českých voličů nebude rozumět rozdílu mezi volbami a zasíláním sms do Superstar či Týtý, nemáme šanci žít ve svobodné a prosperující zemi.

První válka, ve které bojuje novověk se středověkem. Proč ale máme nevidět řešení, i když je jednoduché a snadné?

Kladete si stejně jako já otázku, v čem je válka s teroristy jiná než všechny ostatní? Odpověď je šokující, ale jednoduchá: bojuje tu filozofie, technická vyspělost a úcta ke svobodě jednotlivce z novověku proti k zaostávání a „poslouchání bez přemýšlení“ vytvořené víře v Boha, což je středověk. Nic víc, nic míň – soupeří spolu dvě jiné dějinné epochy.

Je jen jediný, zato velmi účinný způsob, jak vyřešit celý islámský fundamentalismus a z něj vyplývající migrační krizi: zdrcující sankce a důsledné embargo. Bojovat se středověkem musíme středověkem, ať se to pseudohumanistům nebo Angele (či jí podobným), která chce migrací posílit skomírající evropskou ekonomiku a nevidí, že ničí celou naši kulturu, líbí nebo ne; prostě obklíčit a vyhladovět. A my místo toho říkáme, že jsme natolik „novověcí“, že naopak spasíme všechny migranty tím, že je tu velkoryse necháme nastolit chalífát – jaký trest je přiměřený pro politika, který zničí životní prostor milionům dětí, které se ještě nenarodily, z takto pokřivených pohnůtek, za nimiž je ve skutečnosti jediné: peníze? Kde by se v Arábii braly zbraně a finance, kdybychom my – lidé novověcí – je tam neprodávali a neměli z toho profit??!! Kde nejsou peníze, není fundamentalismus. Jenže ani demokracie. Ano, slyšíte dobře, ani demokracie!

Náš rádoby novověký systém funguje tak, že politici vyberou anonymní peníze jménem „daně“, strčí je do temné místnosti jménem „stát“ a tam si je rozeberou jejich skuteční zaměstnavatelé – byznysmeni. Vládne se ne volebním programem, ale tím, kdo rozdá víc koblih. Takový systém je ale samozřejmě deficitní, takže je třeba ho stále financovat, třeba i prodejem zbraní a levnou ropou a především důsledně držet voliče v blahé nevědomosti. Jak se ale takový systém liší od středověku, kterým tak pohrdáme? Jen tím, že si malí arabové hrají s kamínky a 5x denně kleknou, zatímco naše děti mají tablety a smartphony.

Pojďte s námi vystoupit proti zvrácené ideji „sociálního státu“, která je ve skutečnosti důvodem našeho zadlužování a v globálním měřítku i důvodem, proč vůbec řešíme problematiku fundamentalismu a migrace. Řekněme zlu NE, odmítněme zvrácenou ideologii „sociálního státu“ a chtějme svobodu, protože jinak naše děti budou po narození fasovat modlitební koberečky místo rodných čísel. Politikům a byznysmenům je jedno, jestli tu příští rok bude chalífát, hlavně když budeme stále poslušnými konzumenty a uvěříme jim, že žijeme v demokracii, i když je to dávno tyranie skrytého socialismu 🙁

Řekněte spolu se mnou NE!

další informace k tématu čtěte ZDE