Stát je jako kupka hnoje: čím víc peněz v něm je, tím více se na něj slétne much s cílem ho rozkrást.

Soutěž o Sdílený stát

Vyhlašujeme soutěž o „Sdílený stát“.

Kdokoli se pokoušíte ve své rodině, komunitě, vesnici, městě nebo v jakémkoli spolku bez pomoci státu a úředníků realizovat své potřeby, pošlete nám prosím o tom informaci a pár fotek nebo video.

Postavit dětské hřiště, vymyslet sdílení jakýchkoli služeb včetně spolujízdy autem do práce, pomoc nemocným nebo starým lidem, vybrání nějaké částky na provoz autobusové linky, když stát ji odmítá platit, založení školky svépomocí, úklid místní nelegální skládky odpadu nebo zastat se někoho, na kom je pácháno bezpráví, to vše je Konfigurovatelný, sdílený stát. To vše jsme my – my, kdo musí vzít do rukou inciativu, když stát má jediný smysl: okrádat lidi. I jen vstát a říct: „my jsme žáci 3.A a jsme proti zadlužování“, či říct „tady dávám tisíc korun na vyzbrojení armády aby mohla chránit naše hranice,“ a nebo vstát a říct: „místo pobírání sociálních dávek jsem si založil živnost a sháním zakázky, pomozte”, to vše má obrovský význam a jmenuje se to svobodná občanská iniciativa.

Pošlete nám fotky a krátký popis toho, co jste společně s dalšími lidmi udělali bez pomoci a zásahu úředníků a státu, na info@cesko2050.cz, nebo využijte kontaktní formulář níže. My budeme všechny tyto informace zveřejňovat a 5 nejlepším projektům přispějeme 2050 Kč jako symbolické poděkování za to, že jste dokázali vstát a něco udělat místo typického českého sportu sedět na zadku a mudrovat, proč co nejde.

Děkujeme Vám všem!

Přidejte se kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Máte vlastní webové stránky akce?

Soubor s fotkami z akce:

Popis vaší akce, kterou jste realizovali