Dokud polovina českých voličů nebude rozumět rozdílu mezi volbami a zasíláním sms do Superstar či Týtý, nemáme šanci žít ve svobodné a prosperující zemi.

Přečtěte si další naše recepty pro léčení ran, které nám všem způsobuje “sociální stát”

Jak všichni už víte, náš projekt si klade za cíl – doufáme že ještě včas – jasně a nahlas říkat, že je nutné přijmout důsledky “sociálního státu”, který za tiché nečinnosti nás všech nevyhnutelně spěje k ekonomickému kolapsu. Říkáme jasně: zdravotnická reforma musí být postavena na odpovědnosti pacienta za své vlastní zdraví, musí motivovat k prevenci a musí zahrnovat účinnou spoluúčast lidí na systému. Důchodová reforma pak nutně vyžaduje veřejné přiznání, že bez dočasného snižování důchodových dávek, alternativních kapitálových způsobů spoření a přenesení části odpovědnosti za stáří zpět na občany se to bohužel neobejde, ale čím dřív ten řez provedeme, tím dřív bude lépe.

Řekněte spolu s námi dalšímu zadlužování ve jménu ideologie “sociálního státu” rezolutní NE, nenechme se dál zneužívat a okrádat a zapojme zpátky zdravý selský rozum, jinak vybydlíme příštím generacím celou jejich budoucnost!

Více o našich receptech si můžete přečíst ZDE