Dokud polovina českých voličů nebude rozumět rozdílu mezi volbami a zasíláním sms do Superstar či Týtý, nemáme šanci žít ve svobodné a prosperující zemi.

Je to jako pohádka o pejskovi a kočičce, ovšem se špatným koncem

Je to jako pohádka o pejskovi a kočičce. Politici hledali levnou pracovní sílu, a našli něco, co je levné, ale nepřišlo to pracovat. Tu nekompatibilní masu nahromadili ve velkých hrncích (lágrech). Smíchali tam všechno dohromady, a nechali odležet (neřešené). V hrnci tak začíná kvasit nenávist i v lidech, kteří se džihádisty stát nechtěli, ale kvašení (nenávist) udělá svoje. Po pár týdnech a měsících plesnivění z toho máme obstojné džihádistické vojsko hned za hranicemi EU.

A teď upřímně a bez zbytečné politické korektnosti, která se stala novou ideologií dneška: smáli jsme se Jakešovi, jak neumí vyslovit slovo „brojler“ a říká, že „Hanka Zagorová je hodná holka“, a měli pocit, že je to největší politický diletant na světě. Komunismus zabíjel, je zrůdný a nikdy se nesmí opakovat, dnešní verze pseudodemokracie zase ohrožuje samy základy Evropy, zadlužuje budoucnost nenarozených dětí a možná jim vezme životní prostor, který jim přenechaly stovky generací před nimi.

Už Vám konečně došlo, že chyba je v systému, a nikoli v politicích? Politici jsou jen produkty systému, stvořeného k tomu, aby jedni vládli, a druzí to (v daních i duších) celé zaplatili. Ještě přesněji řečeno: stát, který nás měl chránit, a my mu za to platili, se ukázal jako šmejd z prezentační akce pro seniory. Nabídl zatraceně drahé služby a vehnal nás do dobytčáků směr tyranie a válka. A zřejmě aby nám ta cesta lépe utíkala „za ty prachy“, na cestu nám mávají média mávátky jako na prvního máje.  A kdo si dovolí nahlas říct, že král je nahý, je zpátečník, nacionalista, dement, fašista či anarchista. A aby to bylo echt absurdní divadlo, tak do těchto škatulek si nás dovolují kádrovat politici, kteří bezprecedentně ohrozili Evropu jako nikdo předtím v moderních dějinách.

Je třeba to říct nahlas: stát jak ho znáte a ta maškaráda jménem politika je podvod. Jen jednoduchý podvod, obchod s iluzemi. Musíme nastolit Konfigurovatelný stát a politikům odejmout právo rozhodovat o nás a přerozdělovat naše daně. A musíme to udělat hned, jinak se velmi brzy staneme další ingrediencí v receptu pejska a kočičky, přičemž předtím ještě přijdete o všechny peníze, svobody a budoucnost.