Dokud polovina českých voličů nebude rozumět rozdílu mezi volbami a zasíláním sms do Superstar či Týtý, nemáme šanci žít ve svobodné a prosperující zemi.

Chcete vědět, co má Lance Armstrong a Ben Johnson společného s naším státem?

Nehledejte za činy našich politiků žádnou hlubokou filozofii, protože jejich filozofie je ve skutečnosti jednoduchá: udržet si monopol na řízení státu a „vytunit“ z nás co nejvíc, dokud se to neprovalí. Musíme si to říct otevřeně: stát, v němž rozhodují jen politické strany a zbytek veřejného prostoru nemá na jejich rozhodování vliv, není demokracie, to je parodie na demokracii. Monopol, který politické strany mají na řízení státu, není znakem demokracie 21.století, nýbrž totality, která se za hezkým obličejem takzvané demokracie zrodila a jednoznačně nás dnes ovládá. Proti přání občanů ta obrovská lež riskuje celou budoucnost Evropy zadlužením, nesmyslným přístupem k migraci a prolínáním politiky a byznysu s organizovaným zločinem.

Náš stát je podvod, stejně jako vítězství Lance Armstronga a Bena Johnsona na Tour de France nebo olympiádě v Soulu. Politici lžou, dopují náš rozpočet zadlužováním a vědí dobře, že to není pro naše dobro, nýbrž jejich dobro a komfort. Spoléhají, že jsme tak různorodí, že nás žádná myšlenka nespojí a oni nás budou stále ovládat jako stádo jednotlivců. Necháme se?

Jistě že nenecháme – česko 2050 už brzy řekne rozhodné NE – připojte se k nám!