Migranti jsou pro teroristy levnější, a přitom účinnější zbraní než jsou atentáty, kalašnikovy nebo rakety.

10 pravidel pro budoucnost naší země

  1. Právo na radostnější život bez stresu, do kterého Vás uvádí současná politika a byznys, je základní a univerzální životní hodnota a právo každého člověka.
  2. Uchovat tohle právo nejen sobě, ale i příštím generacím, by měl být náš prvořadý generační úkol.
  3. Žijeme jen jednou, všichni jsme smrtelní a v každé chvíli života to jsme my, na kom záleží, jak věci kolem nás vypadají a fungují, mějme to stále na paměti.
  4. Jediná správná cesta k radostnějšímu životu vede přes pojmenování a nápravu toho, co nám radost bere a odpuštění těm před námi, kteří způsobili neradostnou realitu nám, pokud v tom nebudou pokračovat.
  5. Kdo chce žít pro jiné hodnoty typu lež, konzum, přetvářka, politika, ten samozřejmě může, ale jeho právo nabývat takové hodnoty končí na špičce nosu každého z nás.
  6. Mluvme spolu a obnovujme stará přátelství. Všichni jsme něčí přátelé, spolužáci, rodiče, děti. Jsme si mnohem blíž, než se nás snaží přesvědčit politický a obchodní establishment, který z našeho pocitu osamocení přežívá.
  7. Pojmenovávejme věci pravdivě a veřejně, a nebojte se reakce hlupáků kolem. Hodnocení okolí Vás nikdy k větší radosti nepřivede, i kdyby Vám ji přikázalo zákonem jako v socialismu.
  8. Vymýšlet a vykřikovat důvody, proč něco nejde, to není moudrost, to je strach něco udělat a ten ke štěstí nevede, jen k odcizení, samotě a opovržení.
  9. Sdílená radost je násobná radost.
  10. Nařizuje-li vrchnost co neprávem (a bere Vám cíleně radost ze života) či žije-li v hříchu (lže-li, krade-li či ohrožuje-li Váš život), nemáte žádnou povinnost dbát jejich zákonů.